Misja 1 – XI.2019

Nasze aktualne ogłoszenia.

Nasze grono znacznie się powiększyło 🙂
Nowi członkowie chcą z nami działać, ponieważ chcą nieść pomoc innym. Charakteryzują się empatią i wrażliwością na potrzeby słabszych i potrzebujących. No … i u nas jest miło i wesoło 🙂

Nasza tablica została przewieszona i znajduje się teraz w bardziej eksponowanym miejscu. Informacje o akcjach zamieszczamy na bieżąco.

Poniżej kilka zdjęć z akcji, w których wzięliśmy udział.

I znów uaktualniliśmy ogłoszenia o akcjach szkolnych i tych, które mają miejsce w Gdańsku.

W naszej szkole ostatnio dużo się dzieje. Obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, Dzień Tumbo. Jeszcze w tym tygodniu obchodzimy w szkole Dzień Osób Niepełnosprawnych. Bierzemy także udział w akcji „Wielka Paka” i zbieramy produkty dla potrzebujących rodzin z naszej szkoły.  W przyszłym tygodniu weźmiemy udział w Gdańskiej Paradzie Wolontariuszy, a także będziemy zbierać datki w centrum handlowym dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza. , a także systematycznie odwiedzamy osoby starsze w Domu Seniora „Kalina”.